Skořicové sušenky ze 3D vykrajovátek


V dalším velikonočním receptu bych vám ráda představila 3D vykrajovátka, které jsem použila na přípravu skořicových sušenek. Podle mě vypadají úchvatně a nemám z nich radost jen já, ale i Ondrášek.

S vykrajovátky se pracovalo dobře i když maličko pracněji, což je způsobeno větší mírou detailů, než je u klasického kovového vykrajovátka, ale o to krásnější je výsledek.


Odkaz, kde zakoupit tyto vykrajovátka najdete vám sem dám. Pokud budete mít zájem o zakoupení velikonočních vykrajovátek, objednávku dlouho neodkládejte, protože je o ně velký zájem a výroba trochu času zabere. Na stránkách najdete vykrajovátka jak pro holky, tak pro kluky a věřím, že i takový, který potěší  nás dospěláky. 


Suroviny:
250 g hladké mouky
110 g změklého másla
75 g moučkového cukru
10 g skořice

1 vejce
Do mísy nasypte mouku, cukr, skořici a suchou směs zamíchejte. Dále přidejte máslo, vejce a vypracujte těsto. Těsto zabalte a nechte 2 hodiny odležet.

Na pomoučněné ploše vyválejte těsto na placku silnou 0,5 cm a vykrajujte různé velikonoční tvary. Doporučuji vykrájovátka vždy posypat moukou, aby z něj šlo těsto dobře sundat.

Sušenky vyskládejte na plech vyložený pečicím papírem. Vložte je do předehřáté trouby na 180°C a pečte je 10 minut. Sušenky nechte vychladnout a pak už si na nich můžete vy nebo koledníci pochutnat.
 
Vykrajovátka zakoupíte zde. Celou velikonoční sadu potom tady. Sada pro kluky je tady. A dinosaurus je tady.

Komentáře

Populární příspěvky